Кошик

night stage Go_A

Уперше ідея створення гурту, який би поєднував сучасну електронну музику з етнічними мотивами, виникла у Тараса Шевченка 2011 року, але йому було складно знайти однодумців. Тому перші спроби у Шевченка були вдома на ноутбуці, а з живими музикантами, робота почалась вже наприкінці 2012 року. Тоді й з'явилась перша пісня «Коляда».

 

У листопаді 2016 року вийшов дебютний альбом гурту «Іди на звук», який видано на лейблі. Того ж року «Go_A» здобули перемогу в конкурсі «The Best Track in Ukraine» і пісня «Веснянка» потрапила в ротацію хвилі «Kiss FM», де шість тижнів поспіль трималася на першій сходинці в хіт-параді «10 Dance», після чого гурт номінували титулом «Kiss FM Відкриття року».

 

На початку 2017 року «Go_A» записали різдвяний сингл «Щедрий вечір» у співпраці з Катею Chilly. Того ж року гурт брав участь у телеконцерті «Фольк-music» на каналі UA: Перший, де переспівав народну пісню «Коло річки коло броду» з репертуару крячківського ансамблю «Древо».

 

Навесні 2019 року сингл «Веснянка» потрапив у Топ 10 iTunes Dance chart у Словаччині.

20 січня 2020 року стало відомо, що «Go_A» братиме участь у Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення-2020». За результатами жеребкування гурт виступив у першому півфіналі нацвідбору, який відбувся 8 лютого та вийшли у фінал. 22 лютого у фіналі нацвідбору гурт з піснею «Соловей» посів перше місце, отримавши найвищу кількість балів за результатами голосування як суддів, так і глядачів. Відтак вони мали представляти Україну на конкурсі в Роттердамі, Нідерланди, у першому півфіналі 12 травня.

У лютому 2021 року оголосили, що гурт виступить на «Євробаченні-2021» із піснею «Шум», що заснована на українській грі-веснянці «Зелений Шум». Гурт Go_А вийшов до фіналу пісенного конкурсу посівши 2-ге місце у півфіналі 18 травня та посів 5-те місце у фіналі 22 травня. За підсумками глядацького голосування гурт посів 2-ге місце, а голосування національних журі дало йому 9-те місце.

 

Після завершення Євробачення, гурт почав активно гастролювати Україною та країнами Європи, давши концерти, зокрема у Польщі та Бельгії.

 

Склад «Go_A»

Гурт заснував Тарас Шевченко. З початку створення склад гурту змінювався 14 разів. Музиканти походять з різних куточків України: Катерина Павленко — Ніжин, Тарас Шевченко – Київ, Ігор Діденчук – Луцьк, Іван Григоряк – Буковина.