Кошик

Адріан Сливоцький

Пан Адріан буде спікером (перебуватиме  в online звязку зі США) майданчику "Рецепт успіху - Ukrainian version" , який проходитиме у центрі Шептицького (зелена зона) о 17.30 в Парковій аудиторії.  Модераторкою дискусії буде Софія Опацька.

Для того, щоб стати учасником дискусії необхідно заповнити ФОРМУ та отримати email-ом запрошення до участі!

Отож, хто такий Адріан Сливоцький?

Директор компанії Oliver Wyman, екс-віце-президент, член ради директорів Mercer Management Consulting, Inc., двічі входив до переліків топ-50 бізнес-мислителів світу та топ-25 бізнес-консультантів. Член Дорадчої ради LvBS. Один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту. 
Навчався в Гарвардській Юридичній школі та Гарвардській школі бізнесу.

5 фактів про Адріана Сливоцького:

1. Сливоцький народився в Нью-Йорку. Батько – виходець з Івано-Франківщини, мати – зі Львова. Під час Другої світової емігрували до США. Навчався у юридичній школі та Гарвардській бізнес-школі.

2. У 1984 році з двома товаришами заснував консалтингову компанію Oliver, Wyman&Company. Зараз вона – третя за величиною в США у своїй сфері, після McKinsey та BCG. Щороку відкривають офіси в різних країнах.

3. Консультує компанії зі списку «Fortune Global 500» — рейтинг 500 найбільних світових компаній. Навчає топ-менеджменту представників провідних компаніях світу: Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, GM, , Bank of America, GM, Walmart, 3M, Johnson & Johnson, Dow Jones, GE, Federal Express та ін. За його навчальною методикою прориву досягають світові лідери ринку.

4. Живе у Кембриджі, штат Массачусетс. Має дорослих сина і двох доньок. Уся родина вільно розмовляє українською. Хоче навчити онуків – 4-річного Олександра та 3-річну Софію – читати рідною мовою.

5. Приїздить в Україну, аби навчати українських підприємців мислити глобально і будувати глобальний бізнес. Вірить, що Україна стане сильної державою, зокрема тоді, коли тут хтось з бізнес-лідерів побудує потужний глобальний бренд. Вважає, що головне для успіху –  це «стратегія мислення, аналіз сили і слабкостей супротивника».

Варто переглянути:

#ЕсенціїLvBS: Адріан Сливоцький «Давид перемагає»

Світ більше не потребує пересічності, він потребує правдивих майстрів