Кошик

Олена Вовк

Олена: серйозна, стримана і впевнена у собі. В ній відразу відчувається характер. Саме він змусив дівчину після закінчення факультету англійської філології Львівського університету ім. І. Франка та здобуття ступені MBA повернутися спиною до усіх львівських перспектив, які міг відкрити перед нею батько Орест Вовк, і вирушити на пошуки себе до Києва.

 У Києві вона була помічником аташе в економічно-культурному відділі посольства Японії, згодом консультантом у кількох міжнародних інвестиційних компаніях і фондах. У 2000 році Олена Вовк стала стипендіаткою Програми ім. Едмунда С. Маскі у Колумбійському університеті в Нью-Йорку, за два роки отримавши ступінь магістра з міжнародного бізнесу і фінансів.

Коли у 2014 році помер батько, Олена повністю перейняла управління компанією Ензим.

«Компанія Ензим» пройшла шлях становлення довжиною в десятиліття  від невеликої дріжджової фабрики до міжнародного підприємства, модернізувала виробництво, оптимізувала та запровадила сучасні технології виробництва. Як результат ми отримали продукт найвищої якості за всіма світовими стандартами, при цьому забезпечивши максимальну екологічну безпеку довкілля. Шлях розвитку компанії був тернистим, та вони завжди розглядали кризові періоди як виклик та певну перевірку на міцність, і проходили їх з успіхом, що дозволило впевнитися в стійкості та надійності підприємства.

На сьогодні ПрАТ «Компанія Ензим» — це масштабне українське підприємство, яке є безперечним лідером на вітчизняному ринку дріжджових продуктів та експортує близько 45% продукції в 23 країни світу. 

Варто переглянути:

Ми були найвідсталіші в області. Зараз експортуємо товар у 14 країн світу

Олена Вовк

Олена Вовк стане учасницею дискусії "Де заховались можливості?", яка розпочнеться о 17.30 у аудиторії 016 на цокольному поверсі Багатофункційного корпусу (помаранчева зона).

Інші спікери майданчику: 
Андрій Левицький -  засновник Соціальної майстерні WoodLuck -соціальне підприємство, де працюють чоловіки, які пройшли реабілітацію від алко- та наркозалежності чи повернулися з АТО.

Олена Созанська - випускниця KeMBA LvBS, Голова громадської організації "Карпатська літературна резиденція", співзасновник ГО "ЗмінюйСЯ!".

Модератор:
Людмила Крижановська - працює в проектах Львівської освітньої фундації на Сході України, має досвід  залучення грантових коштів та адміністрування міжнародних і локальних проектів, викладає дисципліни пов’язані із розвитком громади та фандрейзингом.