Кошик

Катерина Павленко

Катерина Павленко родом з Ніжина. Її матір була військовослужбовицею, але зарплату їй в 1990-х не платили і сімʼя бідувала. Через поневіряння по холодним приміщенням Катерина серйозно захворіла. Її врятував Київський хірург, безкоштовно зробивши складну операцію. У документальному фільмі MonoKate співачка згадує: "Шансів було так мало, що я навіть не планувала далі своє життя". 

Катя вступила в Ніжинське училище культури на факультет народного хору. Паралельно була вокалісткою у двох метал-групах. Переїхала до столиці, вступивши в КНУКіМ. З 2017 року керувала хором ветеранів у Березані.

В електро-фолк групі GO_A Катерина девʼять років. У листопаді 2016 року вийшов їх дебютний альбом "Іди на звук". У 2020-му у фіналі нацвідбору на Євробачення група зайняла перше місце з піснею "Соловей". Через пандемію коронавірусу в Роттердам (Нідерланди) група поїхала через рік і стала сенсацією Євробачення 2021 з повністю україномовною піснею "Шум". З 364 балами GO_A зайняла 5 місце, а за глядацьким голосуванням — друге.

Незабаром після конкурсу пісня "Шум" очолила рейтинг найпопулярніших треків на світовому музичному сервісі Spotify.

 

Радимо переглянути:

Документальний проєкт Суспільного про солістку Go_A Катерину Павленко

Солістка гурту "Go_A" в Рандеву з Яніною Соколовою

Катерина стане спікеркою майданчику  «Мода на українське», де вестиметься розмова про те, чи українське може бути знаним у світі і чи ми маємо що запропонувати мешканцям інших країн, який розпочнеться о 15.45 у великому наметі перед храмом (червона зона)

Інші учасники розмови:

Спікери:  Юлія МагдичАндрій Садовий
Модераторка: Світлана Жаб’юк