Кошик

Михайло Винницький

Михайло Винницький народився в Канаді, постійно проживає в Україні з 2003 року. Переїхав до Києва після здобуття ступеня PhD в Кембриджському університеті (Великобританія). Викладає на кафедрі соціології Києво-Могилянської Академії, а також у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. Бере активну участь у реформі освіти, призначений керівником Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Під час Революції Гідності Михайло Винницький був постійним коментатором англомовних ЗМІ, здійснював аналіз поточних подій у своєму блозі «Думки з Києва». Ця книжка вперше побачила світ 2019-го року англійською мовою під заголовком «Ukraine’s Maidan, Russia’s War. A Chronicle and Analysis of the Revolution of Dignity» і стала внеском Михайла Винницького у відстоювання позицій України в її довголітній інформаційній війні. Українську версію книги «Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз Революції Гідності»  видано у 2021 році.

Радимо переглянути:

Як правильно обрати університет?

Михайло Винницький - Вища освіта: візія та виклики завтрашнього дня

Михайло стане спікером майданчику  "Вища освіта: папірець чи перспектива?", який розпочнеться о 14.00 в Парковій аудиторії на першому поверсі Центру Шептицького (зелена зона)

В 16-18 років, коли ми опиняємось перед серйозним вибором траєкторії власного майбутнього, питання систематичної вищої освіти постає гостро. Вступати в крутий і серйозний виш? Чи подати документи туди, де простіше? А може університет взагалі не потрібен, якщо можна закінчити курси та одразу заробляти? А як тоді бути із довгостроковими перспективами?

Інші учасники розмови:

Спікери:  Костянтин ПилипчукТарас ДобкоВолодимир Турчиновський
Модераторка: Наталя Українець