Кошик

вл. Володимир Груца

7 квітня 2021 року, у свято Благовіщення Господнього, минуло 5 років з дня єпископської хіротонії Преосвященного Владики Володимира, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ. Владика Володимир – не тільки дуже духовний, але душевний єпископ – завжди усміхнений, з позитивним настроєм, вміє підбадьорити і дати пораду навіть тоді, коли здається на серці безпроглядна темрява.

Коли владика Володимир був просто отцем, вірні зауважували його веселий характер і фірмові жарти. Наприклад, замість класичного «як справи?» священик міг запитати: «як ваші мощі?». У перші місяці після рукоположення один священик підійшов по благословення до молодого владики. Той серйозно відповів: «Я не єпископ, просто дуже схожий на нього». Отець повірив і збентежено відійшов убік.

Владика є автором книги «Святе таїнство покаяння у світлі Христового Воскресіння. Розуміння сповіді в Українській Греко-Католицькій Церкві» (2013). Монографія видана на основі перекладу докторської дисертації з німецької мови. Саме тому єпископ часто зустрічається з молоддю та страшими та говорить про Таїнство Сповіді і його значення в житті людини.

Владика буде учасником дискусії "Чи є простір для молоді?", яка розпочнеться о 14.00 в аудиторії цокольного поверху під храмом Святої Софії. Будемо говорити про те, чи достатньо молодь задіяна і активна в житті Церкви та своєї громади та чи старші готові довіряти молоді. 

Інші учасники дискусії:

Спікери:  Ірина Полєтухао. Юрій Козловський, ієрм. Лука Михайлович
Модератор: о. Юрко Остапюк

Радимо переглянути:

Владика Володимир Груца про Бога, який сміється

Владика Володимр Груца про Сповідь